HAKKIMIZDA

Gürtekin Tekstil

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi, ülke ekonomisine katkı düzeyini yükseltmeyi ilke edinen firmamız, insana ve çevreye saygılı üretim tesisiyle sürekli değişen müşteri ihtiyaçları ve sektördeki gelişmeleri en iyi şekilde yöneterek müşterilerine hizmet vermektedir.


Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Firmamız, toplam 15.000 metrekare kapalı alan üzerindeki modern tesisnde, armür ve jakar tezgahları ile, deneyimli çalışanları, prensipli ve dürüst çalışma anlayışıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Firmamız; ARGE ve ürün geliştirme departmanlarında istihdam ettiği konusunda uzman kadrosu ile kumaş, desen ve moda tasarımı anlayışında yeni standartlar ortaya koymakta ve koleksiyonlarını buna göre hazırlamaktadır

01.

Misyon

Türkiye’nin tekstil başkenti Bursa’da en yeni teknolojilerle üretim yapmak, sosyal refaha katkıda bulunmak, yenilikçi üretim anlayışı ve trend ürünlerle sektörde ilham kaynağı olmak.

02.

Vizyon

Ülke ekonomisine katkılarımızı yükseltmek, üretim kapsamı ve çeşitliliğini arttırarak bir dünya markası olma yolunda ilerlemek, farkımızı yurt içi ve yurt dışında en etkili şekilde hissettirmek.

03.

Kalite Politikası